Leczenie kanałowe Warszawa

Jak wygląda leczenie kanałowe?

Do stomatologa bardzo często wygania nas ogromny ból, któremu bardzo często towarzyszy zapalenie miazgi. Aby złagodzić ten ból, musimy zdecydować się na rozwiercenie zęba i w ten sposób zmniejszyć w nim ciśnienie. Musimy się zdecydować na dokładne wyczyszczenie kanałów, gdyż innej metody nie nie ma.

Leczenie kanałowe Warszawa ma sporo dobrych gabinetów zajmujących się tymi problemami, polega na usunięciu miazgi z kanałów oraz dokładnej ich dezynfekcji. Przed podjęciem leczenia lekarz skieruje nas na prześwietlenie, aby być pewnym co należy usunąć.
Na początku zabiegu zostanie nam podane znieczulenie, później stomatolog usunie próchnicę z zęba oraz miazgę, na koniec zamykając ząb plombą.

Leczenie kanałowe nie jest tanie, cena uzależniona jest od ilości kanałów oraz stopnia trudności zabiegu. Najczęściej wystarczy jedna wizyta, aby wyleczyć ząb kanałowo, choć czasem tych wizyt może być więcej, co podniesie zdecydowanie cenę. Dlatego warto dbać o zęby i systematycznie je czyścić co najmniej po każdym posiłku.

Related articles

Back to Top