Klinika Osteopatii Katowice

Klinika Osteopatii Katowice – skuteczna eliminacja dolegliwości bólowych

Skuteczna walka z bólem? To w ogóle możliwe? Wyobraź sobie, że istnieją techniki manualne, które szybko i skutecznie przywrócą Ci radość i chęć życia. Uwolnij się od uporczywych dolegliwości i zaufaj specjalistom w dziedzinie osteopatii. Klinika Osteopatii Katowice oferuje szeroki zakres usług, które pozwolą wygrać walkę z bólem.

Czy wiesz, że osteopatia to różne techniki manualne opierające się na holistycznym podejściu do człowieka? Dlatego właśnie jest to jedna z najskuteczniejszych form walki w bólem różnego pochodzenia. Dzięki technikom wykorzystywanym przez osteopatów dochodzi do usprawnienia nie tylko układu narządów ruchu, ale także narządów wewnętrznych i ośrodkowego układu nerwowego.
Wyróżnia się trzy podejścia zależne od rodzaju dolegliwości:
– osteopatia karnialna,
– osteopatia wisceralna,
– osteopatia parietalna.
Osteopatia karnialna dotyczy pracy w obszarze czaszki i wpływa na ośrodkowy układ nerwowy oraz płyn mózgowo-rdzeniowy.
Osteopatia wisceralna opiera się na stymulacji oddziałującej na narządu układów wewnętrznych takich jak; układ krążenia, układ oddechowy, układ pokarmowy, układ moczowo-płciowy, itp.

Jeżeli zawodzą Cię konwencjonalne metody leczenia, postaw na medycynę alternatywną. Znajdź sprawdzonego, dyplomowanego specjalistę i poczuj się lepiej.

Related articles

Back to Top