Depilacja laserowa miejsc intymnych

Depilacja laserowa sposobem na gładkie ciało na lata

Gładkie, aksamitne ciało, pozbawione zbędnego owłosienia to marzenie większości kobiet. Panie dążą do jego osiągnięcia szczególnie latem, kiedy długie spodnie i golfy zastępują szortami czy skąpym bikini. Sposobów na usuwanie niechcianych włosków jest wiele. Często sięgamy po maszynki do golenia, depilatory, kremy czy wosk. Jednak każda z wymienionych metod posiada znaczące wady. Efekt jest albo bardzo krótkotrwały, albo sam proces depilacji okazuje się niezwykle bolesny lub czasochłonny, a jakby tego było mało, kolejnym problemem okazują się być wrastające włoski.
Coraz więcej pań, chcąc raz na dobre pożegnać się z tymi uciążliwościami, decyduje się na depilację laserową. Obszary, najczęściej poddawane zabiegowi to nogi, pachy oraz tak zwany rejon bikini. Depilacja laserowa miejsc intymnych jest tak często wybierana, gdyż to właśnie one są najbardziej problematyczne podczas tradycyjnego golenia.
Osiągnięcie efektu trwałego usunięcia owłosienia wymaga przeprowadzenia kilku sesji zabiegu. Ważne jest, aby usuwane włoski były ciemne – tylko duże nagromadzenie pigmentu zapewni zadowalający rezultat w kontakcie z laserem.
Panie, które marzą o osiągnięciu gładkiego ciała na lato powinny ustalić serię zabiegu na zimowe miesiące.

Related articles

Back to Top